Wczytuję dane...
Informacja o wysyłkach

Dokładamy wszelkich starań abyście byli Państwo informowani na bieżąco o stanie realizacji zamówienia oraz wysłanym towarze. Po przygotowaniu zamówienia do wysyłki otrzymacie od nas Państwo sms oraz email (jeśli podano) z numerem listu przewozowego dla Państwa zamówienia. Dzięki temu numerowi można śledzić aktualny status przesyłki na stronie wybranego kuriera. 

Przesyłki wysyłane za pośrednictwem firm kurierskich DPD, DHL oraz Pocztex 24 są dostarczane w godzinach pracy Kurierów tych firm. W przypadku firmy DPD w dniu planowanego dostarczenia, przez operatora wysyłany jest numer kontaktowy do Kuriera. Pocztex 24 również wprowadza to rozwiązanie, jednak z doświadczenia wiemy, że nie we wszystkich regionach kraju ta funkcja działa prawidłowo. 

Jeśli Państwu zależy by przesyłka została dostarczona w innych, niestandardowych  godzinach, o konkretnej porze lub w sobotę, prosimy o kontakt z naszym biurem. Istnieje bowiem możliwość zdefiniowania dokładnych godzin dostarczenie przesyłki, lecz wymaga to zmiany standardowych warunków dostawy, jak również podnosi jej cenę. Dokładny koszt wszelkich usług dodatkowych wyliczamy indywidualnie. 
Jednocześnie informujemy ,że kurierzy Pocztex24 mają obowiązek wykonania jednokrotnej próby dostarczenia przesyłki do domu klienta.  W przypadku pozostawienia przez Kuriera tylko awizo, bez podjęcia próby dostawy,  prosimy od razu kontaktować się z Naczelnikiem najbliższego Urzędu Pocztowego i zgłaszać fakt nienależytego wykonania usługi.
.
Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.