Wczytuję dane...
200x90 Solidne Łóżko składane LUXOR materac Premium ok 13 cm
affix-image
635,00 PLN

 Komfortowe łóżko składane LUXOR PREMIUM 200 X 90 cm z materacem o grubości ok 13 cm.

Dostawka hotelowa LUXOR PREMIUM to najnowsze łóżko w naszej ofercie. Wyprodukowane specjalnie na nasze zamówienie, wyróżnia się najgrubszym materacem dostępnym na rynku, o grubości aż około 13 cm! Zapewnia on najwyższy komfort snu dzięki użytym w nim materiałom: wysokopuszystej piance o dużej gęstości, idealnie układającej się do ciała, obszytej przepikowaną, pogrubioną tkaniną z dodatkową, spodnią warstwą otuliny. 

Materac spoczywa na stalowym stelażu, wykonanym ze wzmocnionego prostokątnego profilu malowanego proszkowo, z dnem wypełnionym deseczkami ze sklejki wielowarstwowej, co pozwala na maksymalne obciążanie łóżka do 120 kg. 

Po złożeniu stelaż blokowany jest za pomocą specjalnego uchwytu, zapobiegającego samoistnemu otwieraniu się łóżka jak i wysuwaniu się z niego materaca. Materac nie jest połączony na stałe ze stelażem, rama łóżka swoją budową zabezpiecza go tylko  przed zsunięciem z przodu i z tyłu.

Ze względu na Państwa zapotrzebowanie przygotowaliśmy jako osobny produkt komplet pasów, które spinają materac razem z ramą uniemożliwiając jego przesunięcie.

Nasze łóżka Luxor z materacem Premium znajdziecie Państwo na wyposażeniu we wszystkich nawet pięciogwiazdkowych hotelach, które zainwestowały w zwiększenie komfortu i wygodę odpoczynku w swoich obiektach. 

Łóżko składane LUXOR posiada nakładki antypoślizgowe, które mają za zadanie ochronę podłogi oraz kółka ułatwiające jego przesuwanie w pozycji złożonej. Łóżko jest wyposażone w wygodny system automatycznego rozkładania nóżek. 

Do łóżka polowego składanego proponujemy zakup dodatkowych akcesoriów, które znajdziecie Państwo  w opcji produktów komplementarnych - pokrowiec antykurzowy, wodoodporny ochraniacz na materac, lub prześcieradło, zestaw pościeli (kołdra z poduszką i pościelą), kpl pasów.

Dane techniczne łóżka: 

- Wymiary po rozłożeniu (szerokość x długość x wysokość):  90 x 200 x 43 cm 

- Wymiary po złożeniu (szerokość x wysokość x głębokość): 90 x 110 x 34 cm

- Materac (szerokość x długość x wysokość): ok. 185 x 90 x ok.13 cm

- Dopuszczalne obciążenie: 120 kg

- Waga: ok. 18 kg

Łóżka mają certyfikat TÜV!

INSTRUKCJA DO ŁÓŻKA LUXOR PREMIUM

1. Rozpakować łóżko

2. Z materaca wyciągamy torebkę z częściami: 4 x kółka, 4 x nakrętki, 4 x nakładki plastikowe

3. Wkładamy kółka w otwory nóg na środku ramy i od góry zakładamy nakrętki.

4. Plastikowe nakładki zakładamy na nogi u szczytu ramy.