Wczytuję dane...

Łóżka polowe i składane

Sortuj według:

Dla spodziewanych i niespodziewanych gości warto mieć w zanadrzu poręczne i wygodne łóżko polowe  składane, które nie zajmuje na co dzień dużo miejsca, ale w razie potrzeby zapewni wygodny nocleg.

To doskonałe rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i całej gamy obiektów użyteczności publicznej. Nasze łóżka trafiają do hoteli, ośrodków wczasowych, pensjonatów, służb mundurowych i medycznych, szpitali, żłobków i przedszkoli oraz na obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży.

Oferujemy wysokiej jakości i dużej wytrzymałości  łóżka  polowe składane produkcji polskiej i włoskiej, wszystkie modele są dostępne od ręki a wysyłki realizowane są w dniu wpłynięcia zamówienia (płatność on-line lub za pobraniem) lub płatności (przedpłata przelewem).  Mamy najniższe ceny na rynku. Warto je sprawdzić i porównać z innymi sklepami. 

Pomagamy w doborze łóżka do potrzeb- podstawowe informacje znajdują się w naszym poradniku, bardziej szczegółowych porad chętnie udzielimy przez telefon, e-mail lub osobiście w siedzibie naszego sklepu, w którym można też obejrzeć i przetestować wszystkie oferowane modele.

Zapraszamy do zakupów