Wczytuję dane...
Łóżko polowe wojskowe WP5-2 zielone, super mocne
affix-image
639,00 PLN
Model: lozkopolowewp5
Kod producenta: WP-5/2 zielony
Waga produktu: 13.50 kg
Wysyłka zamówienia: 2 dni

Wysyłka tego produktu już od: 40 PLN

Łóżko polowe profesjonalne, typ wojskowy WP5-2

Jest to stabilne i solidne łóżko polowo-kwaterunkowe produkcji polskiej polecane szczególnie dla służb mundurowych i sztabów zarządzania kryzysowego, jednak z doświadczenia wiemy, że równie chętnie kupują je osoby prywatne, znajdujące dla niego szeroki wachlarz zastosowań. 

Łóżko wojskowe posiada stelaż WP5-2 wykonany z grubościennej rury stalowej skręcanej na samohamowne śruby co gwarantuje wytrzymałość na obciążenie statyczne do 150 kg. Pokrycie materaca jest wykonane z mocnej 100% poliestrowej tkaniny foliowanej PCV, która jest odporna na wilgoć i łatwa do czyszczenia. Wnętrze wkładu wypełnione jest 25 mm pianką poliuretanową T 25 gr. Dolną część wkładu wykonano z tkaniny poliamidowej impregnowanej poliuretanem posiadającej własności przeciwgnilne. Materac w praktycznym kolorze zielonym stanowi wymienny wkład, który mocowany jest do metalowej konstrukcji za pomocą elastycznych sznurów.

Łóżko polowe wojskowe  ma też pięciostopniową regulację podgłówka, dzięki której bez problemu możemy dopasować jego położenie do naszych wymagań. 

W zestawie otrzymujecie Państwo  praktyczny pokrowiec ochronny do przechowywania łóżka. Łóżko polowe wojskowe jest łóżkiem wygodnym i przede wszystkim bardzo wytrzymałym i stąd bardzo często jest kupowanym przez szkoły z przeznaczeniem na kolonie i obozy. Ważną jego zaletą jest fakt, że po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i można go schować za przysłowiową firankę. Polecamy ten model łóżka, dla wszystkich, którzy będą je eksploatować przez długie miesiące a nawet lata. Łóżko profesjonalne, wojskowe nie zajmuje dużo miejsca i zawsze możemy zabrać go ze sobą do bagażnika samochodu jadąc do znajomych czy na camping.

Nasza firma oferuje duży wybór łóżek polowych składanych, które różnią się między sobą wielkością, wytrzymałością oraz grubością materaca i tak na prawdę jesteśmy w stanie dopasować łóżko do indywidualnych Państwa potrzeb. Spośród naszej bogatej oferty łóżek polowych łóżko wojskowe jest na pewno łóżkiem o najwyższej wytrzymałości, a jednocześnie zapewnia komfort odpoczynku.

Polecamy ten model łóżka.

Dane techniczne łóżka : 

- Wymiary stelaża po rozłożeniu (szerokość x długość x wysokość):  72 x 201 x 30 cm 

- Wymiary łóżka po rozłożeniu (z uwzględnieniem materaca): 79 x 213 x 31 cm

- Wymiary po złożeniu (wysokość x szerokość x grubość) : 85 x 72 x 17 cm

- Wymiary po złożeniu (z uwzględnieniem materaca): 91 x 79 x 18 cm

Grubość materaca: 1 cm 

- Dopuszczalne obciążenie: 150 kg

- Waga: ok. 13,5 kg

http://photos05.redcart.pl/templates/images/thumb/2942/0/0/pl/0/templates/images/products/2942/8fae5ee3fb089b71fb536d564ff158cc.jpg