Wczytuję dane...
Łóżeczko przedszkolne do leżakowania
affix-image
285,00 PLN
Model: Łóżko do przedszkola
Waga produktu: 1.90 kg
Wysyłka zamówienia: 10 dni

Wysyłka tego produktu już od: 40 PLN

Łóżeczko do leżakowania w przedszkolach.

Małe, lekkie i wygodne, zostało zaprojektowane nie tylko z myślą o komforcie najmłodszych użytkowników, ale także ich opiekunów, którzy codziennie składają je i rozkładają w porze leżakowania. Tak więc nasze łóżeczko jest bezpieczne i wygodne dla dzieci, a jednocześnie łatwe w rozłożeniu i lekkie dla tych, którzy je przenoszą i rozstawiają. Dodatkowo zajmują mało miejsca po złożeniu, gdy są nieużywane. 

Stelaż łóżka jest wykonany z lakierowanej rurki aluminiowej i pokryty przewiewną, łatwą do konserwacji i siatką polipropylenową (tzw.  batyliną). 

Batylina jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości, bezproblemowo się zmywa i błyskawicznie schnie, co jest nie do przecenienia zwłaszcza w pracy z maluszkami, którym dość często zdarzają się najrozmaitsze awarie ;) 

W pracy z najmłodszymi bezpieczeństwo to priorytet, dlatego nasze łóżeczka mają:

- tylko 20 cm wysokości

- nakładki antypoślizgowe na nogi

- ograniczniki uniemożliwiające przycięcie palców

Dane techniczne łóżka : 

- Wymiary po rozłożeniu (szerokość x długość x wysokość):  58 x 132 x 20 cm 

- Wymiary po złożeniu (szerokość x wysokość x grubość) : 58 x 132 x 4 cm

- Dopuszczalne obciążenie: 30 kg

- Waga: ok. 2 kg

Siatka w naszych łóżeczkach ma kolor granatowy, jednak przy zamówieniach powyżej 30 sztuk zarówno kolor, jak i wymiary mogą zostać dostosowane do wymagań placówki. Łóżeczko ma certyfikat potwierdzający zgodność produktu ze wszystkimi normami wymaganymi dla produktów dla dzieci.