Wczytuję dane...
190x80 Łóżko składane COMO Special materac 10-cm grubości
affix-image
430,00 PLN

UDANY DZIEŃ ZACZYNA SIĘ OD NOCY PRZESPANEJ NA WYGODNYM ŁÓŻKU!!!!

Z myślą o Tobie i Twoich potrzebach oferujemy Państwu stabilne, składane i wygodne łóżko polowe Como, które zapewni Państwa gościom komfortowy sen. Jeśli szukacie Państwo kompromisu między ceną a jakością łóżka - to jest idealny wybór. Dostawka hotelowa COMO - to połączenie wygody, komfortu oraz wytrzymałości. Świetne łóżko produkcji włoskiej na stalowym stelażu i wewnątrz połączony deseczkami ze sklejki wielowarstwowej i grubym ok  10 cm materacem z wysokopuszystej pianki. Jest to idealny wybór do mieszkania gdy trzeba przyjąć gości, lub do hotelu, który nie ma dużo miejsca w pokoju. Łóżko dzięki swoim kompaktowym wymiarom świetnie zmieści się do pokoju a po złożeniu nie zajmie wiele miejsca.

Dodatkowo proponujemy zakupić pokrowiec ochronny przeciwkurzowy na łóżko - gdy jest nieużywane. Nasze pokrowce szyte są na miarę specjalnie do każdego modelu łóżka. Wykonane są z tkaniny wigofil, którą łatwo wyczyścić nawet wilgotną szmatką. Gdy łóżko jest przechowywane w magazynku/piwnicy/garażu - łatwiej wyczyścić pokrowiec niż całe łóżko oraz materac z kurzu. Dostawka-łóżko składane Como może być również zakupiona w komplecie z dodatkowym pokrowcem medycznym - nakładanym na materac, dzięki czemu może służyć jako dodatkowe łóżko np. w szpitalu. Pokrowiec medyczny posiada wszystkie potrzebne dopuszczenia do dezynfekcji - dzięki czemu może być użytkowany w jednostkach służby zdrowia. Łóżko posiada specjalne nakładki antypoślizgowe, które mają za zadanie ochronę naszej podłogi.

Dane techniczne łóżka polowego składanego :

- Wymiary po rozłożeniu 80x190x40 cm (szerokość x długość x wysokość

- Wymiary po złożeniu: 80x90x34 cm (szerokość x wysokość x grubość)

- Materac ok 10 cm grubości - gąbka o wysokiej gęstości/sprężystości

- wymiary materaca - ok 182x76x10cm - kolor biały

- Rama wykonana z grubej rury stalowej o profilu okrągłym

- Stelaż wykonany z elastycznych desek - 15 szt.

- Dopuszczalne obciążenie - 100kg

- Kółka do przesuwania łóżka - w zestawie!

- Waga ok 19 kg

- Łóżko objęte jest gwarancją - aż 24 m-ce - 2 lata!!

Gwarancja obejmuje wady fabryczne, natomiast nie obejmuje uszkodzeń związanych z nieprawidłowym użytkowaniem łóżka, przeciążeniem konstrukcji, połamaniem lub wykrzywianiem stelaża. Jeśli deski uległy rozwarstwieniu nasza firma wymieni je Państwu bezpłatnie- jeśli zaś uległy pęknięciu lub złamaniu możecie Państwo zakupić u nas uszkodzony element i samodzielnie go wymienić. Sprzedawane przez nas łóżka mają certyfikat TUV! Nasza firma zawsze posiada na magazynie części zamienne - np. zapasowe zestawy kółek bądź deseczek. Zapewniamy również bezpłatny serwis gwarancyjny, oraz płatny pogwarancyjny. Zwrotu zakupionego łóżka możecie Państwo dokonać pod warunkiem, że łóżko nie ma śladów użytkowania, oraz jest dostarczone na adres naszego sklepu w oryginalnym, firmowym karonie, który jest integralną częścią produktu. Koszty dostawy zwrotnej  pokrywa Kupujący. Jednocześnie prosimy o dołączenie otrzymanego dokumentu zakupu  wraz z wypełnionym dokumentem odstąpienia od zakupu i podaniem numeru konta bankowego do dokonania  zwrotu wartości  towaru.

INSTRUKCJA MONTAŻU STELAŻA

1. Rozpakować łóżko

2. Z materaca wyciągamy torebkę z częściami: 4x kółka, 4x nakrętki, 4x nakłatki plastikowe oraz 2x metalowa listwa

3. Metalową listwę, równolegle to długości ramy, przykładamy od spodu- zgięciami do ziemi- do  do nóg po środku łóżka. Następnie zakładamy kółka i MOCNO skręcamy nakrętkami.

LISTWY MAJĄ ZAPOBIEC ROZJECHANIU SIĘ NÓG!!!

UWAGA! Możliwe że nogi będzie trzeba trochę docisnąć lub rozsunąć, żeby sprawnie przełożyć wkręty przez listwę i rurki nóg.

4. Plastikowe nakłatki zakładamy na nogi u szczytu ramy.