Wczytuję dane...
190x80 Łóżko składane polowe na siatce TORINO materac Premium o grubości ok 13 cm
affix-image
520,00 PLN

Łóżko składane na kółkach Torino 190 x 80 cm z materacem klasy PREMIUM o grubości ok 13 cm

Łóżko składane polowe TORINO - to bliźniaczy model Como - połączenie świetnej jakości i rozsądnej ceny. Oba modele są również dostępne w wersji PREMIUM, z jeszcze grubszym i wygodniejszym materacem. Łóżka typu dostawka hotelowa na kółkach  zapewniają wysoki komfort odpoczynku i są najczęściej wykorzystywane we wszystkich hotelach i ośrodkach wczasowych jako dodatkowe wygodne miejsce noclegowe dla gości.

Torino PREMIUM ma identyczną jak zwykłe Torino ramę, zbudowaną z okrągłego profilu stalowego, a jego dno wypełnione jest stalową siatką. Konstrukcja ta sprawia, że TORINO jest bardziej miękkie niż łóżka z dnem na deseczkach. Często spotykamy się z pytaniem który model łóżka wybrać dla dzieci? Wtedy odpowiadamy że dla dzieci szczególnie tych młodszych należy wybierać model Torino na stelażu siatkowym, ponieważ siatka jest bardziej wytrzymała w przypadku dynamicznego siadania, lub podskakiwania niż deski.

Dodatkowo zawsze sugerujemy możliwość dokupienia specjalnie dedykowanego kpl pasów, które to na stałe połącza materac ze stelażem. W swojej konstrukcji stelaż ma ograniczniki tylko z góry i z dołu przytrzymujące materac - natomiast jeśli na łóżku będą nocować szczególnie młodsze dzieci bezpieczniej będzie zastosować połączenie materaca ze stelażem na stałe. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości czy pytania zadzwońcie do nas lub napiszcie - chętnie pomożemy doradzimy i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Torino w wersji PREMIUM podobne jest  więc do klasycznych polówek, jednak gruby, około 13 centymetrowy materac z wysokopuszystej pianki zapewnia nieporównywalny do nich komfort snu.

Wyposażone jest też w kółka, ułatwiające jego przesuwanie, gdy jest złożone. Łóżko zostało wyprodukowano we Włoszech. 

Do łóżka proponujemy dodatkowe akcesoria

-kpl pasów łączący materac ze stelażem

-pokrowiec antykurzowy

-wodoodporny ochraniacz na materac z tkaniny frotte lub molton

-zestaw pościeli

-prześcieradło na gumkę

Dane techniczne łóżka : 

- Wymiary po rozłożeniu stelaża  (szerokość x długość x wysokość):  80 x 190 x 40 cm 

- Wymiary po złożeniu stelaża  (szerokość x wysokość x grubość) : 80 x 80 x 34 cm

- Materac (szerokość x długość x wysokość): ok. 180 x 80 x ok.13 cm, kolor biały

- Dopuszczalne obciążenie: 100 kg

- Waga: ok. 13 kg

Łóżka posiadają certyfikację TÜV.

INSTRUKCJA MONTAŻU STELAŻA

1. Rozpakować łóżko

2. Z materaca wyciągamy torebkę z częściami: 4x kółka, 4x nakrętki, 4x nakłatki plastikowe oraz 2x metalowa listwa

3. Metalową listwę, równolegle to długości ramy, przykładamy od spodu- zgięciami do ziemi- do nóg po środku łóżka. Następnie zakładamy kółka i MOCNO skręcamy nakrętkami.

LISTWY MAJĄ ZAPOBIEC ROZJECHANIU SIĘ NÓG!!!

UWAGA! Możliwe że nogi będzie trzeba trochę docisnąć lub rozsunąć, żeby sprawnie przełożyć wkręty przez listwę i rurki nóg.

4. Plastikowe nakłatki zakładamy na nogi u szczytu ramy.