Wczytuję dane...
200x80 Łóżko dostawka hotelowa LUXOR materac Premium i pokrowiec
affix-image
649,00 PLN

Łóżko Luxor Premium 80x200  z pokrowcem  antykurzowym na złożone łóżko to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę i komfort, ale mających ograniczoną powierzchnię pokoju.

Dostawka hotelowa LUXOR Premium o wymiarach  80x200 z grubym ok. 13 centymetrowym materacem to nowość w naszej ofercie. Wielu naszych klientów poszukiwało wygodnego i stabilnego łóżka o szerokości 80cm, ponieważ w pokojach dysponowali ograniczoną ilością miejsca.  Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów wprowadzamy  nowy węższy model popularnego łóżka Luxor Premium,  ale zapewniający  najwyższy komfort odpoczynku   i  jednocześnie bardzo  wytrzymały.

Stabilne, komfortowe, mocne i niezawodne łóżko polowe składane, na solidnej, stalowej ramie z elastycznymi deseczkami i grubym ok 13 cm materacem zapewni spokojny sen gościom hotelowym jak i rodzinie która wpadła z niespodziewaną wizytą, bowiem ten model kupowany jest równie chętnie przez hotele i pensjonaty, co przez osoby prywatne. 

Dostawka Luxor to produkt włoski, wykonany z dbałością o jakość materiałów i wykończenia. Stalowa rama z prostokątnego profilu stalowego pomalowana jest proszkowo, zaś materac wykonany jest z wysokopuszystej pianki poliuretanowej  o wysokiej gęstości i sprężystości, obszytej poliestrową tkaniną materacową w kolorze białym. Dno łóżka składa się z 15 deseczek o szerokości 5 cm wykonanych ze sklejki wielowarstwowej. Łóżko Luksor jest łóżkiem odpowiednim i wygodnym  dla naszego kręgosłupa . Standardowo na nóżkach znajdują się nakładki chroniące podłogę przed zarysowaniem, pełniące też rolę antypoślizgową. W środkowej części łóżka są też kółka dzięki którym złożona dostawka z lekkością przemieszcza się tam, gdzie potrzeba. 

Dane techniczne łóżka : 

- Wymiary po rozłożeniu (szerokość x długość x wysokość):  80 x 200 x 43 cm

- Wymiary  po złożeniu (szerokość x długość x wysokość):  80 x 110 x 34 cm 

- Materac (szerokość x długość x wysokość): ok. 190 x 80 x ok  13 cm

- Dopuszczalne obciążenie - 120 kg

- Waga ok. 16 kg

Łóżko posiada certyfikat TÜV

Do łóżka proponujemy wodoodpornego ochraniacza na materac  typu molton ,oraz pasów łączących na stałe materac ze stelażem.

Gwarantujemy ekspresową wysyłkę zamówionego łóżka prosto pod wskazany adres.