Wczytuję dane...
Balkonik rehabilitacyjny Trionic Veloped duże pompowane kółka
affix-image
6500,00 PLN
Model: BALKONIK REHABILITACYJNY TRIONIC VELOPED
Waga produktu: 17 kg
Wysyłka zamówienia: na zamówienie 14 dni

Wysyłka tego produktu już od: 40 PLN

BALKONIK REHABILITACYJNY TRIONIC VELOPED

Twoja samodzielność jest najważniejsza

Balkonik rehabilitacyjny VELOPED zapewni najlepsze wsparcie i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń, spacerów czy wędrówek na świeżym powietrzu.
Stanie się naszym nieodłącznym towarzyszem, który pozwoli nam samodzielnie spacerować jak kiedyś po leśnych ścieżkach czy górskich szlakach. Chodzik dysponuje dużymi kołami o średnicy 12 lub 14 cali z oponami wypełnionymi powietrzem, które zapewnią miękkie pokonywanie przeszkódkrawężników czy nierówności terenu. Zaletą opon pompowanych jest fakt, że nie przenoszą one wibracji na chodzik dzięki czemu nasze ręce, ramiona czy barki nie będą odczuwały bólu i dyskomfortu podczas chodzenia na nierównościach terenu.

Wszystkie balkoniki Trionic dysponują zdejmowanymi kołami, które w bardzo prosty sposób jednym ruchem można zdjąć. W chodzikach Trionik można wykorzystywać w zależności od potrzeb dwa różne zestawy kół o większej lub mniejszej średnicy na nierówne podłoże lub na gładkie miejskie chodniki.

Balkonik Veloped ma niezawodny system hamulca ręcznego umieszczonego w piastach, który jest skuteczny zarówno w deszczu, śniegu, czy słońcu. Chodzik posiada mocny hamulec parkingowy, który może być włączany na kilka sposobów.

Balkonik rehabilitacyjny dysponuje funkcją błyskawicznego składania, zdejmowania kół, jest to szczególnie ważne podczas przewożenia czy przechowywania urządzenia.
Uchwyty można indywidualnie dopasować do wzrostu osoby tak by uzyskać pełne wsparcie i bezpieczny chwyt i wyprostowaną sylwetkę.

Balkonik Veloped oferuje kilka unikalnych funkcji
- regulacja wysokości rączek – dopasowanie w zależności do wzrostu
- szybkie składanie i rozkładanie włącznie ze zdejmowaniem kółek
- składana rama i zdejmowane kółka na szybkozłączki

- wygodne siedzisko
- estetyczna torba na zakupy z zapinaną na suwak kieszenią
- mocne i skuteczne, wygodne hamulce ręczne i postojowe w piastach odporne na brud, wodę i śnieg jednocześnie wygodne w użyciu dźwignie hamulca
- aluminiowa konstrukcja
- system eliminacji problemów z przednimi obrotowymi kołami
- 10letnia gwarancja.
W Polsce nie znajdziecie Państwo balkoników rehabilitacyjnych firmy Trionic w żadnym sklepie rehabilitacyjnym.
- W naszej firmie zanim kupisz możesz zapoznać się z jakością balkoników i dopasować odpowiednie wielkości kółek. Balkoniki z oponami wypełnionymi powietrzem w stosunku do opon z gumy lanej oferują nieporównywalny komfort i miękkie pokonywanie przeszkód dzięki czemu Twoje dłonie nie będą odczuwały bólu i dyskomfortu podczas spaceru po nierównym terenie.
Polecamy zakup tego wyjątkowego czterokołowego balkonika zarówno do użytkowania w mieście jak i w terenie, ponieważ jest to produkt, który przyniesie Ci radość z przebywania poza domem, z samodzielnego poruszania się, zmniejszy stres i poprawi jakość życia.

Parametry techniczne

minimalna wysokość 77 cm.

max wysokość 97 cm

szerokość 76 cm

długość 107 cm

siedzisko 60cm

rozmiar kółka 14cali = 44cm waga 13kg

max wytrzymałość 150kg